Zajazd "Zagroda"
Konradów 178, 48-340 Głuchołazy
tel/fax: +48 77 439 13 83

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Zajazd "Zagroda" istnieje już ponad 30 lat.
Położony jest w Głuchołazach - na południu Opolszczyzny w paśmie Gór Opawskich, w strefie przygranicznej. Od czeskich Zlatych Hor dziel nas odległość ok. 2,5 km. Położenie w Parku Krajobrazowym jest jednym z największych walorów tego miejsca poza bliskością szlaków turystycznych pieszych i rowerowych, a zimą wyciągów narciarskich (najbliższy w odl. 8 km).

"Zagroda" otoczona jest rozległym ogrodem, z którego rozpościera się przepiękny widok na Biskupią Kopę - najwyższe wzniesienie Gór Opawskich oraz panoramę czeskiego Paradziada.

W zajeździe czekają na gości pokoje o wysokim europejskim standardzie oraz restauracja z tradycyjną polską kuchnią. Nad klimatem tego miejsca czuwają ci sami od ponad 10 lat właściciele, którzy często sami podają do stołu i podejmują gości w ciepłej domowej atmosferze.

Od wiosny do jesieni można odpocząć i zjeść na świeżym powietrzu: na werandzie lub w ogrodzie. Pięknie zagospodarowany, o powierzchni ponad 1 ha terenem jest doskonałym miejscem do organizowania dużych i małych imprez plenerowych z ogniskiem i grillem.

"Zagroda" jest czynna codziennie w godz. 11.00 - 22.00


Powiększ zdjęcie


powered by ITQ sp. z o.o.
strona główna